ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЗДІЙСНЕННЯ КОНТРОЛЮ НАД ЕКОЛОГІЧНИМ СТАНОМ РІЧКИ СЛУЧ

2
1
3
4
5
6
Зінаїда Ляхович провела нараду з питань здійснення громадського контролю за екологічним станом річки Случ в межах Новоград-Волинського району.
Громадський актив міст та районів Новоград-Волинського та Баранівського здійснюють моніторинг скидів Понінківської паперової фабрики та стверджують, що наразі це відбувається майже щодня. Через це рівень забруднення річки Случ зростає.
 
При активному обговорені керівники громадських організацій та спілок висловили свої серйозні наміри в напрямку покращення стану екологічної ситуації, що склалась в руслах двох річок Случ та Хомора.
Тижнем раніше депутати районної ради звернулись до Житомирської обласної ради з проханням включити річку Случ до «Регіональної програми робіт з розчистки та регулювання русл річок Житомирської області» для відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму санітарного стану річки на 2019 рік.
 
Ви тут: Головна Документи Рішення Новини ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ З ПИТАНЬ ЗДІЙСНЕННЯ КОНТРОЛЮ НАД ЕКОЛОГІЧНИМ СТАНОМ РІЧКИ СЛУЧ