Про районну програму «Питна вода Новоград-Волинського району на 2017-2020 роки»

trizyb1 40 40 40 40
 
 

УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дев'ята   сесія                                                                               VІІ скликання
 
від 31 травня 2017 року
 
Про районну програму
«Питна вода Новоград-Волинського району
на 2017-2020 роки»
 
З метою реалізації державної політики щодо розвитку та реконструкції систем централізованого водопостачання і водовідведення, доведення якості питної води до вимог державних стандартів та забезпечення нею населення в достатній кількості, відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 роки», до пункту 16 частини 1 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та рекомендацій постійної комісії з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити районну програму „Питна вода Новоград-Волинського району на 2017-2020 роки” (додається).
2. Рекомендувати райдержадміністрації щороку при формуванні місцевого бюджету передбачати кошти на фінансування заходів по реалізації Програми.
3. Рекомендувати селищній, сільським радам затвердити програму «Питна вода» на сесіях рад.
4. Відділу містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації щорічно до 1 березня подавати райдержадміністрації інформацію про хід виконання Програми.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань АПК, регулювання земельних відносин, екології та використання природних ресурсів.
 
           Голова районної ради                                               Д.В. Рудницький
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 9 сесія Про районну програму «Питна вода Новоград-Волинського району на 2017-2020 роки»