Про готовність закладів освіти, охорони здоров’я, культури до роботи в осінньо-зимовий період

trizyb1
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 
 
РІШЕННЯ
 
Шоста сесія        VIІ скликання
від 27 жовтня 2016 року

 

Про готовність закладів освіти,
охорони здоров
я, культури до
роботи в осінньо-зимовий період
 
Заслухавши та обговоривши доповідь першого заступника голови райдержадміністрації Даниленко Н.В. про готовність закладів освіти, охорони здоров’я та культури в осінньо-зимовий період 2016-2017р., районна рада відмічає, що відділами освіти, культури, сектором охорони здоров"я райдержадміністрації, селищним, сільськими головами проведена відповідна робота щодо нормального функціонування зазначених вище закладів до роботи в осінньо-зимовий період.
 
        Проведено поточні ремонти приміщень всіх котелень шкіл, а також здійснено профілактичний огляд обладнання, заміну димової труби та запірної арматури у котельні Середньодеражнянської ЗОШ І-ІІ ступенів, перекладено 6 грубок.
 
         Завезення дров триває згідно укладеного договору (договір на поставку дров складає 5486 м.куб.) завезено 3902 м.куб., також тривають тендерні торги на закупівлю вугілля кам’яного.
 
Забезпеченість паливом шкіл району станом на 16.09.2016 р.становить:
- на весь опалювальний період 2016-2017 р. – 57,7%
 
- до 31.12.2016 р. – 100%.
 
           За рахунок коштів районного бюджету у сумі 202,2 тис.грн. і дольової участі Новороманівської сільської ради у сумі 200 тис.грн. та Брониківської сільської ради 188 тис.грн. у червні місяці переведено з природного газу на тверде паливо котельню Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
 
         Також відділом освіти райдержадміністрації за системою електронних закупівель ProZorro оголошено закупівлю робіт із капітального ремонту котельні Суслівської ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 377762,6 грн. та технічного нагляду по даному об’єкту на суму 6730, 8 грн. та готуються документи для проведення електронних закупівель за об’єктом «Капітальний ремонт котельні з встановленням твердопаливного котла в Великогорбашівської ЗОШ І-ІІ ст.. на загальну суму 125 тис.грн.
 
КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району» закуплено та завезено до лікувальних підрозділів 50 тонн вугілля, марки ДГОМ-13-50 на загальну суму 152430 грн.
 
Торфобрикет закуплено в кількості 80 тонн на суму 125792,00 грн.
Закуплено дров 308 м.куб. на суму 122751,79 грн. Залишилось закупити на суму 34026,21 грн.
 
Забезпеченість паливом підрозділів КЗ «ЦПМСД Новоград-Волинського району» станом на 01.09.2016 рік на опалювальний період 2016-2017р. становить 88% (до 31.12.2016 забезпеченість складає 100%). Зараз триває завезення палива згідно помісячного плану асигнувань.
 
Новороманівською сільською радою переведено газову котельню Слободороманівська АЗПСМ на тверде паливо.
 
В смт. Городниця – 2 твердопаливних котла в котельні, система опалення до роботи практично готова, відсутній циркуляційний насос, який вийшов з ладу в кінці опалювального сезону. Дровами заклад забезпечений.
 
В другому терапевтичному відділені Городницької міської лікарні                   с. Ярунь – система опалення стаціонарного відділення до опалюваного сезону готова, встановлено на електричні котли програматор Regulus з метою економії електроенергії. Для опалення поліклінічного приміщення в наявності є 15 м.куб. дров. На наступний рік (лютий – березень) система опалення в цьому закладі потребує заміни на тверде паливо.
 
По закладах культури на осінньо-зимовий період заготовлено палива при плані вугілля – 24,8 тонн, заготовлено 20,7 т, що становить 83,5% до потреби; брикету - 2 тонн, заготовлено 0 т, що становить 0% до потреби; дров при плані 584 складометрів, заготовлено 463 с/м, що становить 79,3% до потреби.
         Повністю забезпечені паливом заклади культури таких сільських рад, як Дідовицької, Колодянської, Красилівської, Курчицької, Лебедівської, Малоцвілянської, Несолонської, Орепівської, Пилиповицької, Піщівської, Повчинської, Червоновільської та районна бібліотека для дорослих.
         Частково забезпечені паливом установи культури Барвинівської, Брониківської, Броницькогутянської, Жолобненської, Камяномайданської, Кленівської, Лучицької, Майстрівської, Федорівської та Чижівської сільських рад.
           Не заготовлено палива в установах культури – Суслівської сільської ради.
 
В опалювальному сезоні 2016-2017 років не опалюватимуться 11 Будинків культури (сіл Романівка, Велика Горбаша, Великий Молодьків, Гульськ, Жолобне, Несолонь, Середня Деражня, Суховоля, Тернівка, Токарів, Тупальці) та 12 клубів (сіл Тальки, Марушівка, Мала Горбаша, Груд, Кожушки, Косенів, с.Крайня Деражня, Лебедівка, Слобода Романівська, Ужачин, Перелісянка та Прихід) також не будуть опалюватися в районі 14 бібліотек ( сіл Барвинівка, Романівка, Велика Горбаша, Великий Молодьків, Гульськ, Жолобне, Косенів, Несолонь, Ужачин, Середня Деражня, Суховоля, Тернівка, Токарів та Тупальці). Опалення не буде здійснюватись через несправні системи опалення або не відремонтовані грубки.
           Враховуючи вище викладене та з метою забезпечення нормального функціонування закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо-зимовий період, районна рада
 
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
1.Інформацію першого заступника голови райдержадміністрації Даниленко Н.В. про готовність закладів освіти, охорони здоров’я та культури в осінньо-зимовий період взяти до відома.
2. Запропонувати відділам освіти, культури, сектору охорони здоров’я райдержадміністрації, КЗ „ЦПМСД Новоград-Волинського району", селищній, сільським радам:
 
2.1. забезпечити нормальне функціонування шкіл, дитячих садків, лікувально-профілактичних закладів, установ культури в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. З цією метою завезти паливо в заклади де його не вистачає.
2.2. забезпечити постійний контроль за списанням палива згідно встановлених норм та температурних режимів.
3. З метою ефективного використання бюджетних коштів відділу освіти райдержадміністрації вчасно забезпечувати підготовку документів для проведення електронних закупівель.
 
4. Рекомендувати Великогорбашівській, Лебедівській, Новороманівській, Великомолодьківській, Гульській, Жолобненській, Несолонській, Тупалецькій, Середньодеражненській, Суховільській, Токарівській та Тернівській сільським радам за сприяння відділу культури райдержадміністрації провести ремонт систем опалення установ культури.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
 
 
Голова районної ради                                               Д.В.Рудницький

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 6 сесія Про готовність закладів освіти, охорони здоров’я, культури до роботи в осінньо-зимовий період