Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна

trizyb1 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
 РІШЕННЯ
 
Двадцять четверта сесія                                    VІІ скликання
від   23 жовтня 2019 року
 
Про дострокове розірвання договору оренди
нерухомого майна
 
З метою реалізації співпраці Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади та селищної, сільських об’єднаних територіальних громад району в рамках спільного проекту «Безпечна громада» , відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 1.Розірвати достроково Договір оренди нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Новоград-Волинського від 25 жовтня 2017 року нежитлового приміщення загальною площею 167,1 кв.м., що знаходиться за адресою: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Замкова, 3/6.
2.Звернутися до Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади щодо дострокового розірвання зазначеного вище договору оренди.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
Голова районної ради                                       Д.В.Рудницький

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 24 сесія Про дострокове розірвання договору оренди нерухомого майна