Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 №305 «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення Новоград-Волинського району на період до 2022 року»

trizyb1 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
 
Двадцять четверта сесія                                                            VІІ скликання
від 23 жовтня 2019 року
                                                                                         
Про внесення змін до рішення
районної ради від 20.12 2017 № 305
«Про районну комплексну Програму
соціального захисту населення
Новоград-Волинського району
на період до 2022 року»
 
Заслухавши інформацію т.в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Новоград – Волинської районної державної адміністрації О.О. Морозової про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 № 305 «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення Новоград-Волинського району на період до 2022 року», відповідно до пункту 16 частини 1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести зміни до рішення районної ради від 20.12. 2017 № 305 «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення Новоград-Волинського району на період до 2022 року», зокрема:
           1. Пункт 5 розділу ІІ « Соціальний захист громадян, які прибувають з тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі та осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення та членів їх сімей » частини VІ « Напрями діяльності та заходи районної комплексної Програми соціального захисту населення Новоград-Волинського району на період до 2022 року» доповнити підпунктом 5.6 згідно з додатком.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
 Голова районної ради                                         Д.В.Рудницький

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 24 сесія Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2017 №305 «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення Новоград-Волинського району на період до 2022 року»