Про внесення змін до рішення Новоград-Волинської районної ради від 20 грудня 2017 року «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення Новоград-Волинського району на період до 2022 року»

trizyb1
 

УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дев'ятнадцята сесія                                                                  VІІ скликання
від   20 березня   2019 року  
 
Про внесення змін до рішення
Новоград-Волинської районної
ради від 20 грудня 2017 року
«Про районну комплексну Програму
соціального захисту населення
Новоград-Волинського району
на період до 2022 року»
 
Заслухавши інформацію т.в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Новоград – Волинської районної державної адміністрації О.О. Морозової про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення Новоград-Волинського району на період до 2022 року», відповідно до пункту 16 частини 1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Внести зміни до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення Новоград-Волинського району на період до 2022 року», зокрема:
1.1. в пункті 4 розділу І «Паспорт» слова «спілка ветеранів Афганістану» замінити на слова «Новоград-Волинської Спілки ветеранів афганської війни».
1.2. в пункті 5 абзацу 1 розділу ІІ «Визначення проблеми, на розв'язання якої спрямована Програма» слово «інвалідів» замінити словами «осіб з інвалідністю»;
1.3. в пункті 12 абзацу 1 розділу ІІ «Визначення проблеми, на розв'язання якої спрямована Програма» слова «спілки ветеранів Афганістану» замінити на словами «Новоград-Волинської Спілки ветеранів афганської війни»;
1.4. пункт 11 абзацу 1 розділу ІІ «Визначення проблеми, на розв'язання якої спрямована Програма» викласти в новій редакції, а саме:
«- соціальна підтримка громадян, які прибувають з тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополя на територію Новоград-Волинського району, та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур, що брали участь у антитерористичній операції, здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції та загиблих (померлих) під час участі у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та членів сімей осіб, смерть яких пов’язана з участю у Революції Гідності та осіб, які постраждали під час участі у Революції Гідності, а також членів їх сімей;
1.5. в пункті 1 абзацу 1 розділу ІІІ «Мета Програми» слово « інвалідів» замінити словами «осіб з інвалідністю»;
1.6. в пункті 2 абзацу 1 розділу ІІІ «Мета Програми» слова «інвалідів» замінити слова «осіб з інвалідністю»;
1.7. в пункті 4 абзацу 1 розділу V «Завдання програми та результативні показники» слово «інвалідів» замінити словами «осіб з інвалідністю»;
1.8. в пункті 6 абзацу 1 розділу V «Завдання програми та результативні показники» слова «спілки ветеранів Афганістану» замінити на слова «Новоград-Волинської Спілки ветеранів афганської війни».
2. Розділ VI «Напрями діяльності та заходи районної комплексної програми соціального захисту населення Новоград-Волинського району на період до 2022 року» викласти в новій редакції згідно з додатком.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
 
 
Голова районної ради                                                  Д.В.Рудницький
 
 
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 19 сесія Про внесення змін до рішення Новоград-Волинської районної ради від 20 грудня 2017 року «Про районну комплексну Програму соціального захисту населення Новоград-Волинського району на період до 2022 року»