Про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 р

trizyb1
 
 
 
 

УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дев'ятнадцята сесія                                                                  VІІ скликання
від   20 березня  2019 року  
Про внесення змін до районної  
програми оздоровлення та відпочинку                                          
дітей на 2018-2022роки
 
        Заслухавши інформацію в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Морозової О.О. про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 роки, відповідно до п.16 ч.1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
ВИРІШИЛА:
  1. 1.Внести зміни до рішення районної ради від 20.12.2017 р. «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 роки» зокрема:
- у розділах програми ІI «Організаційні заходи», ІІІ – «Організаційно-методичне забезпечення оздоровчої кампанії», IV – «Міжнародне співробітництво», після кожного пункту у графі «Виконавці», слова «сектор сім'ї, молоді та спорту» замінити відповідно словами «управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації».
  1. 2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
Голова районної ради                                                     Д.В.Рудницький
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 19 сесія Про внесення змін до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 р