Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік

trizyb1
 
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Вісімнадцята   сесія                                                VІІ скликання
від 19 грудня 2018 року
 
Про внесення змін до
районного бюджету на 2018 рік
 
         Заслухавши інформацію начальника управління фінансів райдержадміністрації Козеренко І., керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бюджетним кодексом України та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
    
1. Внести зміни до рішення районної ради від 20 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» № 313, від 21 березня 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», від 15 червня 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», від 20 липня 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік», від 24 жовтня 2018 року «Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік» а саме:
1.1. У підпункті 1.1 пункту 1 цифри _________________ грн., _____________________ грн., ______________ грн., в тому числі бюджет розвитку ____________ грн. замінити відповідно цифрами _______________ грн., _______________ грн., _____________ грн., бюджет розвитку – _____________ грн.
1.2. У підпункті 1.2. пункту 1 цифри ________________ грн., _______________ грн., _______________ грн., замінити   відповідно   цифрами _______________ грн., _____________ грн., ____________ грн.
1.3. Підпункт 1.3 пункту 1 викласти у такій редакції: «1.3. Установити в цілому профіцит загального фонду районного бюджету у сумі ______________ грн., (додаток 2), з них:
- профіцит загального фонду районного бюджету у сумі _________ грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду);
- дефіцит загального фонду районного бюджету в сумі               ______________ грн., джерелом покриття якого є використання вільного залишку бюджетних коштів районного бюджету, в тому числі медичної субвенції ________ грн., та освітньої субвенції ____________ грн.
1.4. Підпункт 1.4. пункту 1 викласти у такій редакції: «1.4. Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі ____________ грн. (додаток 2), джерелом покриття якого визначити:
- надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі ______________ грн.
1.5. У пункті 3 цифри ______________ грн., ______________ грн. замінити відповідно цифрами _______________ грн., ______________ грн.
 
2. Додатки № 1-5 викласти у новій редакції.
 
 
 Голова районної ради                                                                 Д. Рудницький
 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 18 сесія Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік