Про ліквідацію Новоград-Волинської районної бібліотеки імені Лесі Українки

trizyb1
 
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Вісімнадцята   сесія                                                VІІ скликання
від 19 грудня 2018 року
 
Про ліквідацію Новоград-Волинської
районної бібліотеки імені Лесі Українки
 
         Відповідно до ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.22 Закону України «Про культуру», ст.15 Закону України «Про бібліотеки і бібліотечну справу», керуючись Мінімальними соціальними нормативами забезпечення населення публічними бібліотеками в Україні, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 30 травня 1997 року №510, враховуючи рекомендації постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1.Припинити діяльність шляхом ліквідації юридичної особи – Новоград-Волинської районної бібліотеки імені Лесі Українки, місцезнаходження: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Героїв Майдану, 13 .
2.Рекомендувати районній державній адміністрації:
2.1. Створити ліквідаційну комісію та забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.
2.2. Забезпечити передачу книжкового фонду відповідно до норм чинного законодавства.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
Голова районної ради                                       Д.В.Рудницький

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 18 сесія Про ліквідацію Новоград-Волинської районної бібліотеки імені Лесі Українки