Про проведення ліквідації Новоград-Волинського районного проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства

trizyb1
 
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Вісімнадцята   сесія                                                VІІ скликання
від 19 грудня 2018 року
 
Про проведення ліквідації Новоград-Волинського
районного проектно-виробничого
архітектурно-планувального підприємства
 
Розглянувши клопотання районної державної адміністрації щодо проведення ліквідації Новоград-Волинського районного проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства, керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1.Припинити діяльність шляхом ліквідації юридичної особи – Новоград-Волинського районного проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства, місцезнаходження: Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка, 16 .
2.Рекомендувати райдержадміністрації створити ліквідаційну комісію та забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.
 
Голова районної ради                                        Д.В.Рудницький

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 18 сесія Про проведення ліквідації Новоград-Волинського районного проектно-виробничого архітектурно-планувального підприємства