Перелік рішень прийнятих на 16 сесії районної ради VII cкликання

1. Звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року
2.Про санітарно-епідеміологічну ситуацію в районі
3. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік
4. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації
5. Про ліквідацію Борисівської ЗОШ І ступеня
6. Про затвердження порядку щодо розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти.
7.Про внесення змін до рішення Новоград-Волинської районної ради від 21 грудня 2016 року «Про районну програму соціальної підтримки громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій, районів проведення антитерористичної операції на території Новоград-Волинського району та військовослужбовців, працівників Збройних сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур, розташованих на території району, що брали участь у антитерористичній операції з 2017-2022 роки»
8.Про внесення змін до рішення Новоград-Волинської районної ради від 03.02.2016р. «Про районну програму забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2016-2020 роки»
9.Про Регламент діяльності Наглядової ради Новоград-Волинського міськрайонного територіального медичного об'єднання
10.Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Новоград-Волинського району
11.Про надання згоди на безоплатне прийняття із комунальної власності Токарівської територіальної громади майна у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища району  


Реєстрація на сайті