Про ліквідацію Борисівської ЗОШ І ступеня

trizyb1
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
 
Шістьнадцята сесія                                  VІІ скликання
від 20 липня 2018 року

 

 
            Розглянувши клопотання районної державної адміністрації та заслухавши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Антипчука О.А. щодо ліквідації Борисівської ЗОШ І ступеня, з метою створення належних умов для здобуття якісної освіти та упорядкування мережі загальноосвітніх навчальних закладів району, керуючись Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 № 911- VІІІ, статтями 59, 60 Господарського кодексу України, статтею 104 Цивільного кодексу України, статтею 9 та частиною шостою статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», Законом України «Про дошкільну освіту», відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Припинити діяльність шляхом ліквідації юридичної особи – Борисівської ЗОШ І ступеня, місцезнаходження: Житомирська область, Новоград-Волинський район, с. Борисівка.

2.Запропонувати райдержадміністрації створити ліквідаційну комісію та забезпечити здійснення усіх організаційно-правових заходів, пов'язаних з ліквідацією юридичної особи, відповідно до вимог законодавства.

3.Відділу освіти Новоград-Волинської райдержадміністрації забезпечити підвіз дітей до Токарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та створити їм всі необхідні умови для проведення навчально-виховного процесу.

4.Надати згоду на безоплатну передачу будівлі та майна Борисівської ЗОШ І ступеня із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Дідовицької територіальної громади.

5. Запропонувати Дідовицькій сільській раді надати згоду на безоплатне прийняття будівлі та майна Борисівської ЗОШ І ступеня із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району в комунальну власність Дідовицької територіальної громади.

6.Запропонувати районній державній адміністрації в разі надання згоди Дідовицькою сільською радою щодо безоплатного прийняття зазначеного вище об’єкта створити комісію для приймання – передачі основних засобів.

7.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.

 

Голова районної ради                                                            Д.В.Рудницький

 

 

 

 

 

 

 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 16 сесія Про ліквідацію Борисівської ЗОШ І ступеня