Про Програму економічного і соціального розвитку Новоград-Волинського району на 2018рік

trizyb1 40 40 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Дванадцята   сесія                                                                       VІІ скликання
від 20 грудня 2017 року
 

 

Про програму економічного

і соціального розвитку Новоград-Волинського  

району на 2018 рік

 

Розглянувши проект програми економічного і соціального розвитку району на 2018 рік, відповідно до п.16 частини 1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та рекомендацій постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Програму економічного і соціального розвитку Новоград-Волинського району на 2018 рік затвердити (додається).

2.Визнати районну державну адміністрацію та її структурні підрозділи, сільські ради головними розпорядниками коштів місцевих бюджетів, передбачених на виконання Програми.

3.Запропонувати селищній, сільським радам спрямувати зусилля на виконання основних напрямків програм соціального, економічного і культурного розвитку сільських, селищної громад у 2018 році.

4.Питання про хід реалізації програмних завдань і заходів по окремих галузях економіки періодично вносити протягом року на розгляд постійних комісій.

5.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.

 

Голова районної ради                                                             Д.В.Рудницький

 

 

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 12 сесія Про Програму економічного і соціального розвитку Новоград-Волинського району на 2018рік