Брониківська сільська рада- головний бухгалтер Кулявець І.М.

Брониківська сільська рада--спеціаліст-землевпорядник Найдюк М.М.

Великогорбашівська сільська рада- головний бухгалтер Кирилюк Г.В.

Великогорбашівська сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Нестерук Н.Л.

Великомолодьківська сільська рада- бухгалтер Валага С.В.

Великомолодьківська сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Остапчук Н.М.

Гульська сільська рада- головний бухгалтер Куриленко С.М.

Дідовицька сільська рада- головний бухгалтер Заїка Н.С.

Дідовицька сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Музика Н.М.

Жолобненська сільська рада-головний бухгалтер Кирилюк Л.М.

Жолобненська сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Кучер В.І.

Косенівська сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Матвєєва Т.В.

Красилівська сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Степанюк Л.С.

Киківська сільська рада- головний бухгалтер П'ятак В.О.

Курчицька сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Чепель І.М.

Лебедівська сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Самбір І.І.

Несолонська сільська рада- головний бухгалтер Дзюбчук С.В.

Несолонська сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Повторейко Т.О.

Новороманівська сільська рада- головний бухгалтер Чорненька Л.В.

Пилиповицька сільська рада- бухгалтер Тригуб О.В.

Пилиповицька сільська рада-спеціаліст-землевпорядник Карплюк С.Л.

Піщівська сільська рада- головний бухгалтер Буняк Л.В.

Піщівська сільська рада- спеціаліст II-ої категорії по бухгалтерському обліку Ящук Н.П.

Піщівська сільська рада- головний спеціаліст-бухгалтер Чижевська К.М.

Піщівська сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Бойко Л.О.

Поліянівська сільська рада- головний бухгалтер Лісовська Л.Ф.

Поліянівська сільська рада- спеціаліст із землевпорядкування Остапчук О.С.

Стриївська сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Марчевська Г.І.

Суховільська сільська рада- спеціаліст-землевпорядник Бригоцький І.О.

Суховільська сільська рада- головний бухгалтер Гергелюк Н.М.

Тернівська сільська рада- головний бухгалтер Ведрук Н.І.

Токарівська сільська рада- головний бухгалтер Онопрійчук Л.П.

Ярунська сільська рада- головний бухгалтер Козир Л.А.

Ярунська сільська рада- спеціаліст по проведенню бухгалтерського обліку Семенюк В.Б.

Городницька селищна рада- головний бухгалтер Кириєнко В.В.

Городницька селищна рада- спеціаліст-землевпорядник Остапчук І.Л.

Городницька селищна рада- спеціаліст по веденню бухгалтерського обліку Лавренчук В.Л.

Реєстрація на сайті