Про надання згоди на скорочення посад комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги

trizyb1 40 40
 

УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Сімнадцята сесія                                                                          VІІ скликання
від 24 жовтня 2018 року
 
 
Про надання згоди на скорочення посад     
комунального некомерційного підприємства                                                             
«Центр первинної медико-санітарної допомоги                                                 
Новоград-Волинського району» Новоград-Волинської                                         
районної ради Житомирської області
 
Заслухавши інформацію завідувача сектору з питань охорони здоров'я райдержадміністрації Гусевої Т.А щодо надання згоди на скорочення посад КНП «ЦПМСД Новоград-Волинського району», відповідно до частини 1 статті 51 Бюджетного кодексу України, статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пункту 4.9 Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» Новоград-Волинської районної ради Житомирської області, рекомендацій постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку і з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Реорганізувати Середньодеражнянську амбулаторію загальної практики сімейної медицини в фельдшерсько-акушерський пункт села Середня Деражня комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» Новоград-Волинської районної ради Житомирської області.
2. Погодити скорочення посад комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» Новоград-Волинської районної ради Житомирської області згідно додатку №1.
3. Головному лікарю Папенчуку В. І. комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» Новоград-Волинської районної ради Житомирської області провести скорочення працівників згідно чинного законодавства та привести структуру та штатний розпис підприємства у відповідність.
4. Головному лікарю Новоград-Волинського міськрай ТМО Борису В. М. ввести в штатний розпис 3.0 посади лікаря акушер-гінеколога та 3.0 посади акушерки.
5. Передати безоплатно з балансу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоград-Волинського району» Новоград-Волинської районної ради Житомирської області на баланс Новоград-Волинського міськрай ТМО майно, що є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища району згідно з додатком №2 та затвердити акти приймання – передачі основних засобів.
         6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім'ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
Голова районної ради                                                             Д. В. Рудницький
 
 Додаток                 Додаток

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Про надання згоди на скорочення посад комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги