Шановні друзі!


DSC 0314 Копировать Вітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Новоград-Волинської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Новоград-Волинщини.

З повагою
Заступник голови Новоград-Волинської районної ради

   Зінаїда Ляхович

Останні новини

Про внесення змін до рішення Новоград-Волинської районної ради від 03 лютого 2016 року «Про районну програму забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2016-2020роки»

trizyb1 40 40

 

 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Сімнадцята   сесія                                                VІІ скликання
від 24 жовтня 2018 року

 

Про внесення змін до рішення Новоград-Волинської

районної ради від 03 лютого 2016 року «Про районну

програму забезпечення пільгами

окремих категорій громадян на 2016-2020роки»

      

Заслухавши інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення Новоград – Волинської районної державної адміністрації Андрущенко Л.А. про внесення змін до рішення районної ради від 03 лютого 2016року «Про районну програму забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2016-2020 роки», відповідно до пункту 16 частини 1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, районна рада

 

ВИРІШИЛА:

       Внести зміни до рішення районної ради від 03 лютого 2016року «Про районну програму забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2016-2020 роки», зокрема:

       - Пункт 2.4. Порядку відшкодування витрат на надання пільг з послуг зв’язку, інших передбачених законодавством пільг та компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян Програми викласти в новій редакції згідно з додатком 1.

       - Перелік пільгових категорій населення, які мають право на безкоштовний проїзд в приміському автомобільному транспорті загального користування Програми викласти в новій редакції згідно з додатком 2;

       - Додаток 3 програми «Напрями діяльності та заходи Програми «Про забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2016-2020роки» викласти в новій редакції згідно з додатком 3.

 

   Голова районної ради                                       Д. В.Рудницький                                

    

 Додаток                Додаток                      Додаток                     Додаток                                                                                                                                                                                                                                                                               


Реєстрація на сайті

Інформаційні банери

prezedent
VRU
KMU
VSU
DPS
Oblrada
ODA
novaelita
Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 17 сесія Про внесення змін до рішення Новоград-Волинської районної ради від 03 лютого 2016 року «Про районну програму забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2016-2020роки»