Шановні друзі!


DSC 0314 Копировать Вітаємо Вас на сторінках офіційного сайту Новоград-Волинської районної ради.

       Даний сайт створено з метою реалізації відкритості та прозорості діяльності районної ради, відповідальності та звітності перед громадою, а також забезпечення права жителів району на одержання достовірної інформації щодо роботи органів і посадових осіб місцевого самоврядування.
      На нашому сайті також діє система обговорення актуальних питань соціально-економічного, громадського, політичного життя району. Тому, закликаю громадян з активною життєвою позицією взяти участь в обговоренні проблемних питань, а також чекаємо Ваших цікавих пропозицій.
     Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо стане в нагоді усім, хто цікавиться історією та сьогоденням Новоград-Волинщини.

З повагою
Заступник голови Новоград-Волинської районної ради

   Зінаїда Ляхович

Останні новини

Про готовність закладів освіти, охорони здоров’я, культури до роботи в осінньо-зимовий період

trizyb1 40 40
 
 
 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Сімнадцята   сесія                                                VІІ скликання
від 24 жовтня 2018 року

 

 
Про готовність закладів освіти,
охорони здоров’я, культури до
роботи в осінньо-зимовий період
 
Заслухавши та обговоривши доповіді начальника відділу освіти райдержадміністрації Антипчука О.А., завідувача сектору з питань охорони здоров'я райдержадміністрації Гусєвої Т.А., начальника відділу культури райдержадміністрації Бобровської Л.М. про готовність закладів освіти, охорони здоров’я та культури в осінньо-зимовий період 2018-2019 р., районна рада відмічає, що відділами освіти, культури, сектором охорони здоров"я райдержадміністрації, селищним, сільськими головами проведена відповідна робота щодо нормального функціонування зазначених вище закладів до роботи в осінньо-зимовий період.

           Враховуючи вище викладене та з метою забезпечення нормального функціонування закладів освіти, охорони здоров’я та культури до роботи в осінньо-зимовий період, районна рада
 
ВИРІШИЛА:
1.Інформації про готовність закладів освіти, охорони здоров’я та культури в осінньо-зимовий період взяти до відома.
2. Запропонувати відділам освіти, культури, сектору охорони здоров’я райдержадміністрації, КЗ „ЦПМСД Новоград-Волинського району", селищній, сільським радам:
2.1. забезпечити належне функціонування шкіл, дитячих садків, лікувально-профілактичних закладів, установ культури в осінньо-зимовий період 2018-2019 років. З цією метою завезти паливо в заклади де його не вистачає.
2.2. забезпечити постійний контроль за списанням палива згідно встановлених норм та температурних режимів.
3. З метою ефективного використання бюджетних коштів відділу освіти райдержадміністрації вчасно забезпечувати підготовку документів для проведення електронних закупівель.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань з питань освіти, культури, охорони здоров’я, у справах сім’ї, молоді і спорту та соціального захисту населення.
 
 
Голова районної ради                                              Д.В.Рудницький
 

Реєстрація на сайті

Інформаційні банери

prezedent
VRU
KMU
VSU
DPS
Oblrada
ODA
novaelita
Ви тут: Головна Документи Проекти рішень 17 сесія Про готовність закладів освіти, охорони здоров’я, культури до роботи в осінньо-зимовий період