Про підготовку дорожнього комплексу району до осінньо-зимового періоду

trizyb1 40 40

 

 
УКРАЇНА
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКА РАЙОННА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р І Ш Е Н Н Я
 
Сімнадцята   сесія                                                VІІ скликання
від 24 жовтня 2018 року

 

Про підготовку дорожнього

комплексу району до осінньо-зимового періоду

 

         Заслухавши інформацію заступника голови районної державної адміністрації Подіка А.В., керівника філії «Новоград-Волинська ДЕД» Скабарова І. О. про підготовку дорожнього комплексу району до осінньо-зимового періоду, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформації заступника голови районної державної адміністрації  Подіка А.В. та керівника філії «Новоград-Волинська ДЕД» Скабарова І. О.  про підготовку дорожнього комплексу району до осінньо-зимового періоду взяти до відома.

2.Запропонувати райдержадміністрації:

2.1.               Продовжити роботу районної комісії з безпеки дорожнього руху з метою посилення контролю за роботою дорожніх служб по утриманню в належному стані доріг та вулиць в районі, облаштуванню доріг дорожніми знаками, ліквідації нерівностей, ямковості покриття, ліквідації зелених насаджень на смугах відводу.

2.2.          Провести спільну нараду за участю дорожніх служб, селищного, сільських голів, перевізників району та правоохоронних органів, де визначити відрізки доріг, по якім необхідно провести ремонтні роботи в тому числі капітальні на наступний рік.

2.2. Провести нараду з підрядними організаціями, які здійснюють ремонт доріг в районі щодо якості та термінів проведення ремонтних робіт.

2.3. Узагальнювати інформацію щодо ремонту і обслуговування доріг, використання коштів, виділених на ці цілі та інформувати районну раду про стан цієї роботи.

3. Рекомендувати філії «Новоград-Волинська ДЕД» укласти договори про надання послуг з приватними підприємствами району, які мають відповідну техніку для розчистки доріг від снігу та посипки ПСС.

 

Голова районної ради                                                             Д. В. Рудницький

Реєстрація на сайті

Ви тут: Головна Про підготовку дорожнього комплексу району до осінньо-зимового періоду